• Od 10. januára prezenčne na GSA

• Milí rodičia, milí žiaci, milí učitelia.

Od 10. januára 2022 bude vyučovanie na GSA fungovať v prezenčnom režime podľa platného COVID automatu, ktoré vydalo ministerstvo školstva:

Veľmi pekne prosíme o spoluprácu pri základných organizačných opatreniach:

- Výsledok domáceho AG testovania prosíme hlásiť cez EDUPAGE

- Triednym učiteľom nahláste aktualizáciu vášho stavu v epidemiologickej situácii - O/T/P, čo nám pomôže reagovať a nastavovať ďalšie kroky pri objavení sa nových prípadov ochorenia COVID-19.

- Predložte cez EDUPAGE vyhlásenie o bezpríznakovosti

- Ranný filter - pri vstupe do budovy sa meria telesná teplota a aplikuje sa dezinfečný roztok na ruky.

- Rúška - povinné nosenie - prosím berte ohľad na všetkých účastníkov vzdelávania - spolužiakov, učiteľov i zamestnancov.

- Návod ako zvládnuť náročné obdobie pred koncom šk. polroka - v prílohe.

- Od 10.01. funguje školské vyučovanie aj činnosť CVČ pri GSA.

- Vyučovanie hodín prebieha s minimalizovaním premiestňovania žiakov a tried.

Požehnaný štart do nového roka 2022.