• Úspechy a ocenia

          Aktuálne

          Na tejto stránke prezentujeme úspechy našich žiakov vo vedomostných a športových súťažiach.

          Naše hviezdy roka si môžete pozrieť v časti Hviezdy roka 2018/2019

        • 2019/2020

        • Medzinárodné kolo

            • Janka Mydliarová

            • Silver standard
            • Ocenenie DOFE · Medzinárodné kolo · 2019/2020
            • Michaela Veselovská

            • Silver standard
            • Ocenenie DOFE · Medzinárodné kolo · 2019/2020
            • Bianka Kubisová

            • Silver standard
            • Ocenenie DOFE · Medzinárodné kolo · 2019/2020
            • Diana Kubernátová

            • Silver standard
            • Ocenenie DOFE · Medzinárodné kolo · 2019/2020
            • Gabriela Ježíková

            • Bronze standard
            • Ocenenie DOFE · Medzinárodné kolo · 2019/2020
            • Valentín Tišťan

            • Silver standard
            • Ocenenie DOFE · Medzinárodné kolo · 2019/2020
            • Viktória Husarčíková

            • Silver standard
            • Ocenenie DOFE · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Krajské kolo

            • Ema Barbora Semanová

            • 2. miesto
            • Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2019/2020
            • 30. ročník
        • 2018/2019

        • Regionálne kolo

            • Banská Bystrica

            • Jakub Florek, Matej Mišiak, Jakub Mrva, Chlepková Naďa, Tomáš Struňák ,Suchoň Samuel
            • FIRST LEGO LEAGUE · Regionálne kolo · 2018/2019
            • Žilina

            • Alžbeta Lukáčová, Alica Buchtová Karin Jeleníková Igor Šefranko, Michal Slaný, Tobiáś Gregor, Vladimír Laurinec, Matúš Hýroš
            • FIRST LEGO LEAGUE · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Okresné kolo

            • Barbora Habová

            • 2. miesto
            • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
            • 1. miesto

            • Melánia Gočová
            • Ružomberská vianočná latka · Okresné kolo · 2018/2019
            • 3. miesto

            • Iveta Mrvová
            • Ružomberská vianočná latka · Okresné kolo · 2018/2019
        • 2017/2018

            • Jozef Bednárik

            • 2. miesto
            • Okresné kolo v cezpoľnom behu študentov · Okresné kolo · 2017/2018
            • Študenti SŠ

            • 3. miesto
            • Okresné kolo v stolnom tenise · Okresné kolo · 2017/2018
            • Študentky SŠ

            • 1. miesto
            • Okresné kolo v stolnom tenise · Okresné kolo · 2017/2018
        • 2016/2017

            • Filip Hatala

            • 1. miesto
            • Olympiáda v nemeckom jazyku, kategória 2B · Okresné kolo · 2016/2017
            • Ján Buliak

            • 2. miesto
            • Geografická olympiáda, kategória E · Okresné kolo · 2016/2017
            • Žiačky GSA

            • 3.miesto
            • Okresné kolo basketbalu žiačok ZŠ · Okresné kolo · 2016/2017