• Preukazy ISIC, EURO<26

Milí žiaci,

máte možnosť vybaviť si preukaz ISIC u RNDr. Heleny Drobúlovej (kabinet v podkroví).

Predĺženie platnosti ISIC

aby ste v ďalšom školskom roku mohli využívať svoj preukaz žiaka ISIC/EURO<26 na všetky zľavy a výhody doma a v zahraničí je potrebné predĺžiť jeho platnosť:

1. Zakúpte si známku ISIC

a) priamo v škole – cena 10 €,  do 19.6.2020 do 10:00 vyplňte dotazník. Známku si vyzdvihnite 25.6.2020 v podkroví školy.

b) na www.objednaj-preukaz.sk , cena 10€ + poštovné (známka Vám bude doručená domov)

Každý študent, ktorý si obnoví platnosť preukazu známkou ISIC 09/2021, získa v septembri už tradičnú kupónovú knižku. Nachádzajú sa v nej kupóny s extra zľavami nad rámec bežných zliav. Platia do 17.11.2020.

Informácie o predĺžení preukazu (zakúpenie známky ISIC) nájdete na www.isic.sk.

2. Pošlite SMS na číslo 8844 v tvare:

TC medzera Priezvisko (uvedené na  preukaze) medzera číslo čipu (uvedené na  preukaze) – (meno uvádzajte ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).  Cena 3 €.

Následne priložte preukaz k terminálu, ktorý sa nachádza:

1. v škole – kabinet v podkroví, RNDr. Helena Drobúlová, od 25.6.2020 do 30.6.2020,
        2. alebo k verejne dostupnému terminálu, ich zoznam nájdete na www.preukazstudenta.sk.

S platným preukazom budete môcť:

• denne šetriť svoje vreckové a učiť sa efektívne nakladať s financiami,
        • využívať zľavy na viac ako 150 000 miestach na Slovensku a vo svete, napríklad v kine, v e-shopoch, v autoškolách, pri nákupoch oblečenia, školských a športových potrieb, kníh, pri stravovaní, športovaní a cestovaní. Viac na www.isic.sk
        • uplatniť si nárok na ISIC paušál s výhodným balíkom mobilných dát. Viac na www.isicpausal.sk
        • uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie. Viac na http://isic.sk/poistenie-istotka
        • mať jeden preukazako univerzálnu dopravnú kartu pre MHD, SAD aj vlakovú dopravu na žiacke cestovné po celom Slovensku. Viac na www.ubian.sk
        • využívať aj 75% zľavu na vlaky a medzimestské autobusy v Čechách celoročne, teda aj počas letných prázdnin (platí aj pre maturantov). Viac na www.isic.cz

Zároveň, kto si do 3.7.2020 zakúpi známku, môže sa zapojiť do súťaže.

Preukaz ISIC/EURO26 je platný len s novou známkou ISIC 09/2021 a s predlženou platnosťou elektronickej peňaženky (čip).

Predlženie preukazu novou známkou ISIC 09/2021 bude na škole možné do 31.10.2020 bez poštovného.

Od 1.11.2020 sa bude dať známka ISIC 09/2021 objednať a uhradiť len cez www.objednaj-preukaz.sk s poštovným 2,80€ navyše (známka príde na domácu adresu).

Bez novej známky je preukaz na zľavy neplatný!

Ak na preukaze už máte platnosť 09/2021, Váš preukaz je v poriadku.