• Strieborní 2021

Lucia

Rozhodla sa bicyklovať a usilovne sa pripravovala na to, aby zvládla prejsť 50 km trasu z Ružomberka do Korytnice a naspäť za jeden deň.

Už od malička sa chcela naučiť hrať na klavíri, ale nikdy sa k tomu neodhodlala. Naučila sa základy hrania na klavíri, noty, akordy a naučila sa zahrať jednu pesničku.

Keďže v chemickom laboratóriu je stále ešte veľa práce a neporiadku po študentoch, tak sa rozhodla pomáhať aj naďalej pri čistení chcemickeho laboratória. Zároveň pomáhala tvoriť testy pre žiakov ostatných ročníkov. Testy  intenzívnejšie robila hlavne počas dištančného vzdelávania, aby pani učiteľka mala v zálohe dostatok testov.

Karin

Naučila sa plachtiace a smečovacie podanie, presnejšie nahry, rybičku a zlepšila si techniku vo volejbale.

Naučila sa jazdiť a urobiť 3 triky na skate. Techniku čerpala od kamarátov a z internetu.

Raz do týždňa doučovala spolužiakov. Vysvetlila im nové učivo. Naučila sa rôzne pomôcky pre zapamätanie si učiva a slovíčok z cudzích jazykoch. Zlepšila si kontakty so spolužiakmi a pomohla im pri vzdelávaní.

Úrad Žilinského samosprávneho kraja 12.10.2021

Online ceremónia 04.11.2021