• DOD 2022

Deň otvorených dverí na GSA 2022

Srdečne pozývame žiakov 5. a 9. ročníkov ZŠ, ich rodičov, širokú verejnosť a priateľov školy na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ na GSA v Ružomberku:

STREDA, 30. novembra 2022 od 10:00 do 16:00 na GSA.

Všetkých návštevníkov čaká okrem prehliadky priestorov GSA aj aktívna účasť na workshopoch (10:00-14:00), ktoré si pre vás pripravili učitelia a žiaci GSA.

Program Dňa otvorených dverí začína o 10:00 hodine a pre všetkých budeme k dispozícii až do 16:00 hodiny, dokedy nás môžete navštíviť.

Prosíme Vás, aby ste túto informáciu sprostredkovali všetkým žiakom 5. a 9. ročníkov, ktorých ambíciou je študovať na kvalitnom gymnáziu ;)

Deň otvorených dverí na GSA 2022 - Obrázok 1

Hosť na GSA - absolvent GSA

V stredu 30. novembra sa môžu žiaci tretích a štvrtých ročníkov tešiť na inšpiratívne stretnutia s našimi absolventmi, ktorí im predstavia rôzne odvetvia svojich životných ciest. Ide už o siedmy ročník stretnutia, ktorý má pomôcť ukázať žiakom GSA možnosti uplatnenia vo svete po skončení školy. Tešíme sa na stretnutia a vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým tohtoročným absolventom za ochotu venovať čas spoločenstvu GSA.

Hosť na GSA - absolvent GSA - Obrázok 1

Pozvanie v roku 2022 prijali:

Bystrík Dubovecký - kaplán, učiteľ a informatik

Pavol Jurčaga - Za mikrofónom rádia