• Systém platieb

•

CVČ pri GSA ponúka žiakom našej školy, ale aj iných škôl možnosť tráviť svoj voľný čas v rôznych záujmových útvaroch. Činnosť jednotlivých krúžkov prebieha v priestoroch nášho gymnázia.

1. Prvý zvolený krúžok žiak navštevuje bezplatne - povinné  je  odovzdať  vzdelávací  poukaz,  žiadosť  o  prijatie do CVČ,  čestné vyhlásenie a záväznú prihlášku na krúžok. Bez vzdelávacieho poukazu je príspevok 30,-- €.
        2. Príležitostné aktivity – sú uskutočňované jednorazovými alebo pravidelne sa opakujúcimi podujatiami, súťažami, odbornými sústredeniami alebo exkurziami, ktoré sa budú dotýkať rôznych kultúrnych, spoločenských a športových aktivít podľa záujmu detí. V rámci príležitostnej činnosti sa uskutočnia rôzne vychádzky a  výlety do prírody, tvorivé dielne, kurzy, turnaje, školské kolá v literárnych, výtvarných, hudobných, športových a  záujmových súťažiach. Povinné je odovzdať vzdelávací poukaz, žiadosť o prijatie do CVČ, čestné vyhlásenie a záväznú prihlášku na krúžok.

3. Ostatné krúžky:  (výber z ponuky)

Cena príspevku za 1 KRÚŽOK na šk. rok 2023/24

Ročný príspevok

Odovzdané dokumenty

0,--  €

a) Vzdelávací poukaz

b) Žiadosť o prijatie do CVČ

c) Čestné vyhlásenie

d) Záväzná prihláška na krúžok

30,--  €

a) Žiadosť o prijatie do CVČ

b) Čestné vyhlásenie

c) Záväzná prihláška na krúžok

60,--  €

a) Žiadosť o prijatie do CVČ

14,--  €

Za každý ďalší krúžok

(prvý má každý člen CVČ zdarma)

Všetky vyššie menované tlačivá je potrebné odovzdať

do piatku 8. 9. 2023 triednemu učiteľovi, alebo na sekretariát GSA.

Prípadný poplatok za krúžok sa bude uhrádzať priamo na účet školy cez Internet banking.

Cena príspevku za krúžok je potrebné uhradiť najneskôr do 15. októbra 2023.

V prípade dostatočného záujmu (počet žiakov) sa krúžok otvorí, o čom budete včas informovaní.

Tešíme sa na vás ;-)

RNDr. Helena Drobúlová, zástupkyňa riaditeľa školy pre CVČ