• DOD na GSA 2020 - online

Milí žiaci a rodičia,

za iných okolností by sme otvárali brány našej školy na Námestí A. Hlinku a vítali Vás spolu s učiteľmi a žiakmi v priestoroch krásnej historickej budovy, ktorú postavil Andrej Hlinka. Tento rok je žiaľ iná situácia, ale o to viac sa tešíme na stretnutie s Vami a možnosť sprostredkovať Vám, aké to je študovať na GSA. Pripravili sme pre Vás online program, v ktorom Vám predstavíme hlavné stránky štúdia na GSA a veríme, že si tento program užijete spolu s nami!

Srdečne vás pozývame na tradičný Deň otvorených dverí netradične ON-LINE :)

STREDA - 9. december 2020 o 16:00

PROGRAM:
          16:00 - prezentácia školy - p. riaditeľ - Kliknutím sem sa pripojíte k schôdzi

- OTÁZKY môžete počas stretnutia posielať na SLI.DO a vložte kód 12417

17:00 - workshopy pre žiakov a rodičov - 1. blok

17:30 - workshopy pre žiakov a rodičov - 2. blok

18:00 - sv. omša zo školskej kaplnky na FB profile školy - live - NAŽIVO na FACEBOOKU školy

WORKSHOPY

NA DOD 2020 si môžete vybrať z týchto workshopov 2, ktoré vás zaujímajú :) Tešíme sa na vás

- BIOLÓGIA - 17:00 a 17:30 -  Kliknutím sem sa pripojíte k schôdzi - Mgr. Gabriela Šedeková, žiaci a absolventi GSA ;)

- CHÉMIA - 17:00 a 17:30 - Kliknutím sem sa pripojíte k schôdzi - RNDr. Helena Drobúlová a žiaci GSA ;)

- CORO DI SAN ANDREA - spevácky zbor - 17:00 a 17:30 - Kliknutím sem sa pripojíte k schôdzi - Mgr. Anna Viglašová a členky školského speváckeho zboru ;)

DEJEPIS - 17:00 a 17:30 - Kliknutím sem sa pripojíte k schôdzi- PhDr. Martin Lupčo, PhD. - Tajomní rytieri červeného kríža

- INFORMATIKA - 17:00 a 17:30 -  Kliknutím sem sa pripojíte k schôdzi- Ing. Peter Truchan - AI simulácia umelej inteligencie

PRILASOVANIE prebieha tu: FORMULÁR

Podrobnosti programu dostanete mailom.

Na pripojenie sa on-line budete potrebovať aplikáciu TEAMS

Tešíme sa na vás

Tím GSA