• časopis ANDREJ - corona verzia 2020

• Milí priatelia GSA,

redakčná rada školského časopisu usilovne pracovala a aj v korona čase pripravovala ďalšie číslo školského časopisu, ktoré vychádza dnes - 26.6. v ON-LINE podobe pre všetkých.

Ďakujeme za podporu a čítanie. Celé číslo pripravíme aj v tlačovej podobe v limitovanom náklade, ale vzhľadom na súčasnú situáciu ho prinášame pre všetkých.

Nech sa páči,... sharujte, zdieľajte a hlavne .... čítajte

• Obnovenie vyučovania na GSA

• #smetuprevas

Milí rodičia, milí žiaci.

Od pondelka 22.06.2020 obnovujeme podľa rozhodnutia ministra školstva vyučovanie aj na GSA.

Pozývame vás tieto dni stráviť v našom spoločenstve zmysluplne tak, aby sme sa stretli, obzreli sa za predchádzajúcim on-line časom a prípadne ponúkli priestor pre tých, ktorí v závere budú chcieť niečo konzultovať osobne.

Aj preto pre vás pripravíme na každý deň mimoriadny rozvrh (5.hodín) + 2 hodiny na individuálnu konzultáciu s učiteľmi.

Chceme využiť ponúknutý čas na spoločnú prácu na vzdelávaní.

Účasť na vyučovaní je dobrovoľná! - dobrovoľnosť je myslená s ohľadom na epidemiologickú situáciu na Slovensku.

My sme tu pre vás, teraz ste na rade vy :)

Tešíme sa na vás.