• DOD na GSA - online

• Srdečne vás pozývame na DOD na GSA - online v stredu 9. decembra o 16:00.

Podrobnosti a prihlasovanie nájdete tu.

• Bezpečný šport na GSA

• Do galérie Bezpečný šport na GSA boli pridané fotografie.

Uplynulý týždeň sa na GSA pracovalo na zlepšovaní prostredia školského dvora. Bolo už nevyhnutné dať historické balustrády vynoviť, aby sme predišli prípadnému nešťastiu. Už niekoľko krát sme sa o to pokúšali cez rôzne projekty, ktoré žiaľ nik nepodporil....

Pomocnú ruku nám podala Liptovská stavebná spoločnosť, ktorá na vlastné náklady opraví na školskom dvore balustrády, oplotenie a pribudne aj bezpečnostná sieť, ktorá bude chrániť aj školskú záhradu pred basketbalovými, či futbalovými loptami, ktoré tam často končia. ĎAKUJEME spoločnosti LSS za jej angažovanosť a sponzorstvo opravy opevnenia  - balustrád, ktoré sú pýchou Mesta Ružomberok.