• Gesto pre mesto Raiffeisen bank 2017

• 16.08.2018 22:10
      • GSA-ci merajú tabletmi s technikou Vernier
        Na laboratórnych cvičeniach z chémie využívame najmodernejšiu techniku – tablety i mobily na vytvorenie fotodokumentácie a laboratórnych protokolov. Na meranie teploty používame klasické teplomery, na meranie pH zas pH papieriky a jednoduchý pH meter. Zámerom projektu je inovovať tento spôsob meraní využitím systému Vernier. Merací systém Vernier poskytuje meranie s bezdrôtovým prenosom priamo na tablety alebo mobily. Namerané hodnoty žiaci môžu vyhodnocovať priamo v tabletoch/mobiloch. Touto aktivitou chceme zlepšiť vyučovanie chémie na laboratórnych cvičeniach; umožniť žiakom pracovať s najmodernejšou technikou; rozvíjať schopnosť kooperovať v skupine, deliť si úlohy a niesť zodpovednosť.
      • Ďakujeme všetkým zapojeným do hlasovania!

Začíname... Už sme objednali všetky pomôcky a čakáme na dodanie.