• Úvodná strana

Knižnica GSA

Všetkým žiakom a učiteľom GSA je od októbra 2017 k dispozícii aj žiacka knižnica, ktorej knižný fond nájdete na stránke školy.

Na hodinách cudzích jazykov si žiaci v najbližších mesiacoch napíšu recenzie kníh, ktoré sa nachádzajú v uvedenom knižnom fonde a ktoré už prečítali a odporúčajú svojim spolužiakom na prečítanie. Tieto recenzie budú taktiež zverejnené na stránke školy.

Všetkým prajeme veľa radosti z čítania.

Zistite, ktoré tituly v knižnici máme. Môžete vyhľadávať knihu podľa názvu alebo autora, ak kliknete na vyhľadávanie kníh: (nutné prihlásenie do GSA365)

Na tomto mieste nájdete  zoznam kníh. Aktuálnu informáciu o tom, či je knižka voľná alebo požičaná, získate priamo v knižnici počas otváracích hodín (každú veľkú prestávku a okrem toho aj ráno či poobede alebo počas voľných hodín dobrovoľníkov, aktuálne otváracie hodiny visia na dverách knižnice).