• DOD na GSA - online

• Milí priatelia, srdečne pozývame žiakov 5. a 9. ročníkov na Deň otvorených dverí na GSA.

UTOROK - 30.november 2021 od 16:00 na online na GSA

Bližšie informácie o programe nájdete na: DOD na GSA

Tešíme sa na vás ;)

• Pozvánka na koncert

• Srdečne vás pozývame na 4. ročník festivalu CANTARE CHORALITER.

Spoločný koncert s témou - PRÍBEH MUNKOVCOV - sa uskutoční v stredu 17. novembra o 19:00 hod. v kostole Povýšenia Sv. Kríža (jezuitský kostol)

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (čierny okres) je koncert určený len pre očkovaných do naplnenia kapacity 100 ľudí vrátane účinkujúcich.

Pre všetkých ostatných ponúkame možnosť on-line prenosu na stránke:

Vstupné: dobrovoľné

Festival sa uskutoční s podporou Mesta Ružomberok

• Záložka do knihy spája školy

• Naši primáni a sekundáni sa zapojili do projektu "Záložka do knihy spája školy". Na hodinách výtvarnej výchovy s p. uč. Tholtovou vyrábali záložky, ktoré poputovali na "Ivan Krasko Gimnázium" do Rimavskej Soboty, kde tiež primáni a sekundáni vyrábali záložky. Na tie sa zase tešia naši, keď ich po prázdninách dostanú. Keďže žiakov na gymnáziu v  R. Sobote je o päť viac ako u nás, zvyšné záložky ochotne spravila Nina Vevericová z kvinty. Tešíme sa, že záložka do knihy spája naše školy.