• Hosť na GSA - absolvent GSA

• V stredu 30. novembra sa môžu žiaci tretích a štvrtých ročníkov tešiť na inšpiratívne stretnutia s našimi absolventmi, ktorí im predstavia rôzne odvetvia svojich životných ciest. Ide už o siedmy ročník stretnutia, ktorý má pomôcť ukázať žiakom GSA možnosti uplatnenia vo svete po skončení školy. Tešíme sa na stretnutia a vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým tohtoročným absolventom za ochotu venovať čas spoločenstvu GSA.

Pozvanie v roku 2022 prijali:

Bystrík Dubovecký - kaplán, učiteľ a informatik

Pavol Jurčaga - Za mikrofónom rádia

Tatiana Komová - Život lekára na onkológii

Filip Janky - Slnko na zemi - plazmový fyzik

Martin Bereta - Z GSA na vedecko-akademické chodníčky

• Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku

• 24.novembra sa na GSA uskutočnilo ďalšie školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Súťažilo sa v štyroch kategóriách, súťažiaci si v tomto kole otestovali svoje zručnosti v posluchu, práci s obrazovým materiálom a vo voľnom rozhovore. Po naozaj veľmi vyrovnaných výkonoch budú GSA na okresnom kole reprezentovať víťazi jednotlivých kategórií:

1.A – Nina Darániová /prima/

1.B – Diana Straková /kvarta/