• Partnerské školy

Na tento stránke nájdete prehľad zahraničných partnerských škôl, s ktorými sme v aktívnej spolupráci a komunikácii v rôznych aktivitách a projektoch.

• Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

• Partnerstvo s českou katolíckou školou sa rozvíja v niekoľkých rovinách. Základom sú vzájomné stretnutia vedenia oboch škôl a vzájomné inšpirácie z vedenia školy a vyučovania. Okrem toho v školskom roku 2017/2018 prebehla výmena žiakov 3. ročníka

Fotoalbum z výmeny žiakov nájdete na stránke školy:

www.agkm.cz

• Zespol Szkolno-Przedszkolny nr 2. - Czechowice-Dziedzice

• Partnerstvo s poľskou školou sa rozvíja prostredníctvom projektov e-twinning - medzinárodného programu spolupráce medzi školami, ktorý vyústil v školskom roku 2016/2017 aj vzájomnou výmenou žiakov kvarty.

Podrobnosti o škole nájdete na:

zsp2.czechowice-dziedzice.pl

• II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera - Chelm

• Lýceum v Chelme je najnovším partnerom Gymnázia sv. Andreja. Spolupráca sa začala v školskom roku 2017/2018 a prvé neformálne stretnutie medzi školami prebehlo 15. a 15 marca 2018 na GSA.

Partnerská stránka školy: 2lochelm.pl