• Preukazy ISIC, EURO<26

Predĺženie platnosti ISIC

aby ste v ďalšom školskom roku mohli využívať svoj preukaz žiaka ISIC/EURO<26 na všetky zľavy a výhody doma a v zahraničí je potrebné predĺžiť jeho platnosť:

1. Zakúpte si známku ISIC

na www.objednaj-preukaz.skcena 10 €

Známka Vám bude doručená domov (poplatok za doručenie kuriérom je 3 €), alebo do školy (kde si známku vyzdvihnete v nasledujúcom týždni po platbe podľa inštrukcie školy a bez poplatku za doručenie).

Každý žiak, ktorý si obnoví platnosť preukazu známkou ISIC 09/2024, získa v septembri už tradičnú kupónovú knižku. Nachádzajú sa v nej kupóny s extra zľavami nad rámec bežných zliav. Platia do 17.11.2023.

Informácie o predĺžení preukazu (zakúpenie známky ISIC) nájdete na www.isic.sk.

2. Predĺžte si ISIC na dopravu. Pošlite SMS na číslo 8844 v tvare:

TC medzera Priezvisko (uvedené na  preukaze) medzera číslo čipu (uvedené na  preukaze) – (meno uvádzajte ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).  Cena spätnej SMS je 3,60 €.

Následne priložte preukaz k terminálu, ktorý sa nachádza:

1. v škole – kancelária zástupkyne riaditeľa školy pri telocvični, RNDr. Helena Drobúlová, počas prestávok
        2. alebo k verejne dostupnému terminálu, ich zoznam nájdete na www.preukazstudenta.sk.

S platným preukazom budete môcť: prečítajte si LIST

Preukaz ISIC/EURO26 je platný len s novou známkou ISIC 09/2024 a s predlženou platnosťou elektronickej peňaženky (čip).

Predlženie preukazu novou známkou ISIC 09/2024 bude na škole možné do 31.10.2023 bez poštovného.

Od 1.11.2023 sa bude dať známka ISIC 09/2024 objednať a uhradiť len cez www.objednaj-preukaz.sk s poštovným 3 € navyše (známka príde na domácu adresu).

Bez novej známky je preukaz na zľavy neplatný!

Ak na preukaze už máte platnosť 09/2024, Váš preukaz je v poriadku.