• Záujmové vzdelávanie na GSA - 2017/2018

        p.č.

        krúžok

        vyučujúci

        Prihlásení žiaci

        deň v týždni

        čas /od-do/

        miesto

         

        športové

         

         

         

         

         

        1

        Volejbal

        Mgr. Vladimír Klimek

        18

        PO

        14:20

        telocvičňa

        2

        Tenis - bedminton

        Mgr. Vladimír Klimek

        4

        PO

        16:10

        telocvičňa

        3

        Florbal - chlapci

        Mgr. Marek Holbus

        15

        UTO

        14:20

        telocvičňa

        4

        Florbal - dievčatá

        Mgr. Anton Heins

        17

        UTO/STR

        7:00 - 7:45

        telocvičňa

        5

        Volejbal zač., Aerobic

        Mgr. Anton Heins

        20

        STR

        15:00

        telocvičňa

        6

        Turistický krúžok

        ThLic. Florián Volf, PhD.

        34

        Bloková výučba

        príroda

        7

        Futbal SŠ chlapci

        Mgr. Martin Remenár

        5

        PIA

        15:50 - 17:20

        telocvičňa

         

        kultúrne

         

         

         

         

         

        8

        Coro di san Andrea - spevácky zbor

        Mgr. Anna Viglašová

        24

        Bloková výučba

         

        9

        Hra na gitare

        Mgr. Vladimír Klimek

        2

        ŠTV

        7:00-7:45

         

         

        jazykové

         

         

         

         

         

        10

        Audioangličtina pre maturantov

        Mgr. Lucia Olosová

        22

        UTO

        7:00 - 8:35

         

        11

        Anglická gramatika a konverzácia (1-3)

        Mgr. Zoja Dubovcová

        17

        ŠTV

        7:00 - 7:45

         

        12

        Audionemčina

        Ing. Alena Beyerová

        12

        ŠTV

        7:00 - 7:45

         

         

        vedomostné

         

         

         

         

         

        13

        Prípravný kurz na VŠ z Chémie

        Mgr. Gabriela Šedeková

        16

        PO/UTO

        7:00 - 7:45

         

        14

        Programovanie

        Ing. Peter Truchan

        6

        STR

        7:00 - 7:45

        P1

         

        záujmové

         

         

         

         

         

        15

        Videokrúžok

        Ing. Stanislav Veselovský

        8

        Bloková výučba

         

        16

        Spoločenstvo pri GSA

        ThLic. Florián Volf, PhD.

        35

        Bloková výučba

        rokovacia sála

        17

        Debatný krúžok (SŠ)

        Mgr. Anna Nemešová, PhD.

        6

        UTO

        7:00 - 7:45

        U13

        18

        Strojopis

        Mgr. Anna Viglašová

        4

        UTO

        7:00 - 7:45

        P4

        19

        Mladý chemik (ZŠ aj SŠ)

        RNDr. Helena Drobúlová

        10

        PIA

        7:00 - 7:45

        CHE - labor.

        20

        DofE - Medzinár. cena vojv. z Edinb.

        RNDr. Helena Drobúlová

        5

        Bloková výučba

         

        21

        Bylinková záhrada

        Mgr. Anna Mrvová, PhD.

        15

        Bloková výučba

        šk.záhrada