• Dištančne na GSA od 26.10.2020

• Milí priatelia, od 26.10. 2020 prechádzame kompletne na dištančné vzdelávanie v oboch formách štúdia, osemročnom i štvorročnom.

So sebou to prináša aj zmenu a nastavenie nových pravidiel, ktoré nájdete tu: DISTANCNE_VZDELaVANIE_NA_GSA.pdf

Keďže každé nastavenie má svoje silné a slabé stránky, tak nám môžete pomôcť keď kliknete tu:

Tešíme sa na spoluprácu

• KOMBINOVANÉ VZDELÁVANIE NA GSA

• Milí učitelia, milí rodičia, milí žiaci,

V prílohe si nájdete presné inštrukcie k vzdelávaniu na GSA od 12.10.2020 do odvolania - 2020__-_usmernenia_na_GSA_12_10.pdf

Ak uvidíte nejaké zmeny ako systém vylepšiť, tak sa pokojne ozvite na nemcik@gsa.sk, pokúsime sa to doladiť tak, aby sme boli všetci spokojní.

Držím všetkým palce, prajem veľa zdravia a pozývam k modlitbe za ukončenie pandémie.