• Tatranskí rytieri

• Blahoželáme žiakom KVARTY a TERCIE. V projekte Tatranskí rytieri v kategórii audiovizuálne dielo zvíťazili s max. počtom bodov žiaci KVARTY a na 4. mieste sa umiestnili žiaci TERCIE. Skvelé!!!

• Slávnostná sv. omša

• Srdečne pozývame všetkých priateľov GSA na slávnostnú nedeľnú sv. omšu 17. júna 2018 do školskej kaplnky o 11:10.Písal sa presne 17. jún 2008, keď kaplnku na žiadosť pána riaditeľa PaedDr. Stanislava Bellu požehnal spišský diecézny biskup + Mons. František Tondra. O patrónovi kaplnky rozhodli v 3 kolovom hlasovaní žiaci školy.Vstup na sv. omšu je zo školských schodov - bočný vchod do bloku A :)

• Ako nás nepoznáte - videozáznam zo žiackej konferencie

• Ponúkame vám 1. a 2. časť videozáznamu zo žiackej konferencie Ako nás nepoznáte, organizovanej našim Gymnáziom, v ktorej odprezentovali svoje príspevky žiaci GSA.

• Konzultačný deň

• Milí rodičia,

srdečne vás pozývame na konzultačný deň s učiteľmi, ktorý sa uskutoční

v utorok 5. júna 2018 v priestoroch Gymnázia sv. Andreja od 15,30 do 17:00.

Jednotliví učitelia vás budú informovať o predbežných výsledkoch správania, dochádzky a prospechu žiakov za 2. polrok šk. roka 2017/2018. Triedni učitelia vás poinformujú aj o aktivitách v triedach a škole za uplynulé a nadchádzajúce obdobie.

Už vopred sa ospravedlňujeme za prípadnú neplánovanú absenciu niektorých učiteľov.

S pozdravom

PaedDr.Kamil Nemčík, riaditeľ GSA