• eTwinning - certifikát kvality

• Za prácu v medzinárodnom projekte elektronickej spolupráce škôl nám bol dnes udelený certifikát kvality za realizáciu eTwinningového projektu The environment around us.

Veľká vďaka patrí žiakom kvarty a zvlášť pani učiteľke Helenke Drobúlovej, vďaka ktorým sa podarila nielen elektronická spolupráca ale aj výmena žiakov a nadviazanie partnerstva s poľskou školou

Blahoželáme a ďakujeme!!!

• Tatranskí rytieri

• V utorok 27. júna sa v Jasnej v hoteli Grant odovzdávali ceny pre školy a žiakov zapojených do projektu Tatranskí rytieri. Medzi prehliadkou víťazných environmentálnych projektov nechýbali aj naši zástupcovia, veď napokon sa do projektu zapojili dve triedy: 1.A a Tercia.

Boli to práve terciáni, ktorí v tomto projekte v kategórii audiovizuálne dielo získali skvelé 2. miesto pod vedením pani učiteľky Silvie Orolímovej.

Najväčšiu zásluhu na víťazstve mal hlavne Gabriel Urban, žiak tercie, ktorý sa najviac zaslúžil práve o spracovanie videa k projektu. Víťazstvo v tomto projekte znamená, že celá tercia si môže vyraziť na 2 dňový výlet do Vysokých Tatier s plnou penziou a zdarma lyžiarskym vlekom :)

K úspechu blahoželáme.

Viac info k projektu nájdete na: www.tatrytieri.sk