• Náhradný rozvrh

• Oznam o organizácii vyučovania na stredu 27.1.2016 až piatok 29.1.2016.

Z prevádzkových dôvodov - štrajku pedagogických zamestnancov - dokážeme v stredu 27.1.2016 zabezpečiť vyučovanie pre žiakov všetkých ročníkov okrem štvrtákov a oktávy. Rozpis vyučovacích hodín posielame v prílohe. Ostatní žiaci majú voľno.

Vo štvrtok 28.1.2016 je vyučovanie zabezpečené pre všetky triedy podľa mimoriadneho rozvrhu

V piatok 29.1. 2016 je platný mimoriadny rozvrh hodín, ktorý je upravený aj z dôvodu konania dnešného žiackeho plesu, ktorý bude od 16:00 do 22:00 a preto zajtra ráno budú prvé dve hodiny pre všetkých voľné a tretia hodina bude spoločná triednická hodina, na ktorej žiaci dostanú výpisy vysvedčení za 1. polrok školského roka 2015/2016. Zvyšok vyučovania je podľa rozpisu v prílohe.

V pondelok 1.2. sú polročné prázdniny, vyučovanie zatiaľ podľa riadneho rozvrhu hodín bude pokračovať v utorok.

Pokojné prázdniny.

Nahradny_-_streda_27.1.2016_(1).pdf

Nahradny_-_stvrtok_28_1_2016_aktualny.pdf

Nahradny_-piatok_29.1._2016.pdf

• Putovanie relikvií sv. Terézie z Lisieux

• "Chcela by som sa rozbehnúť do celého sveta..." sv. Terézia z Lisieux

V utorok 19. januára svätá Terézia od Dieťaťa Ježiša a Svätej Tváre zavíta do Ružomberka.

Originálnym spôsobom tak napĺňa svoj prísľub, že nebo bude tráviť robením dobra na zemi. Relikvie tejto svätej karmelitánky obleteli už skoro celý svet a naša krajina, v ktorej sa svätá Terezka teší veľkej úcte, má tu česť byť jej hostiteľom. Prijmime tento čas ako príležitosť pre obnovu a upevnenie viery v Trojjediného milujúceho Boha, ktorý v tejto svätici vzbudil hrdinské túžby a zároveň jej zjavil Malú cestu duchovného detstva a dokonalej odovzdanosti. Poďme spolu s ňou objaviť, že naším ,,povolaním je láska“.

Program putovania a pobytu v Ružomberku nájdete na: http://terezka.kkp.sk/

Spoločenstvo zamestnancov, učiteľov a žiakov GSA sa zúčastní spoločne sv. omše o 9:00 vo farskom kostole, ktorú bude svojím spevom doprevádzať gymnaziálny spevácky zbor "Coro di san Andrea". Po skončení sv. omše budeme do programu pri relikviári zapojení podľa individuálneho programu vrámci vyučovacích hodín s učiteľmi.