• Renovabis 2012

• 16.08.2018 22:09
      • Konverzácia v nemeckom jazyku zábavne a kreatívne
        Prostredníctvom projektu žiakom gymnázia kreatívnym spôsobom umožňujeme získať jazykové kompetencie na jazykovej úrovni B2 podľa SERR (Spoločný európsky referenčný rámec). Zakúpením učebnicového fondu, technického a softwarového zabezpečenia sa žiakom otvorili možnosti pre ich kvalitnejšie a kreatívnejšie vyučovanie.
        Vytvorené videá žiakom pomôžu pri porovnávaní ich osobného progresu ako pokročili v porovnaní so začiatkom školského roka. Inšpirujú ich ako argumentovať a pre pedagóga sú dôkazom práce žiaka a podkladom pre hodnotenie.
        Projekt bude pokračovať aj po jeho oficiálnom ukončení a u žiakov sa stáva táto forma učenia sa veľmi obľúbená, pričom žiaci získajú jazykové zručnosti a kompetencie v súčasnej multikultúrnej spoločnosti, pomôže im to v prekonávaní osobných bariér pri používaní nemeckého jazyka a v neposlednom rade aj pre úspešné absolvovanie maturitnej skúšky a pri príprave na štúdium na filologických fakultách vysokých škôl.