• Rozvojový projekt MŠVVaŠ ENVIROPROJEKT 2017

• 16.08.2018 22:10
      • GSA-ci v záhrade
        Cieľom projektu je vybudovať náučný chodník s biotopmi autochtónnych rastlín Slovenska.
        • Rozvíjať schopnosť kooperovať v skupine, deliť si úlohy, niesť zodpovednosť pri budovaní náučného chodníka.
        • Podporovať aktívny prístup k tvorbe a ochrane životného prostredia prostredníctvom praktickej výučby.
        • Posilňovať pocit zodpovednosti vo vzťahu k živým organizmom a ich prostrediu.
        • Pochopiť význam udržateľného rozvoja ako pozitívnej perspektívy ďalšieho vývoja ľudskej spoločnosti najmä pri starostlivosti o náučný chodník (konkrétny cieľ pre rok 2017).

• Začíname...

Minulý týždeň pán školník pokosil záhradu a so profesionálnymi záhradníkmi sme sa dohodli na realizácii jednotlivých aktivít. V septembri sa zapoja aj žiaci do budovania novej školskej záhrady.