• 1992-2017 25 rokov od založenia gymnázia
      • Pôvodná budova Rímskokatolíckej ľudovej školy
        1872 -2017 145 rokov od založenia

• Prijímačky pre šk. rok 2018/2019

V školskom roku 2018/2019:

OTVÁRAME

2 triedy štvorročného vzdelávacieho programu s počtom žiakov 60

1 triedu osemročného vzdelávacieho programu s počtom žiakov 17

DÔLEŽITÉ TERMÍNY!!!

10. apríl 2018– rodič odovzdá prihlášku na ZŠ
            20. apríl 2018– ZŠ odovzdá prihlášku na GSA

14. máj 2018 – 1. termín prijímacích skúšok

• DVE PERCENTÁ PRE GSA

Pozývame Vás k podpore Gymnázia sv. Andreja prostredníctvom poukázania svojich 2% zaplatenej dane Rodičovskému spoločenstvu pri Gymnáziu sv. Andreja. Vyzbierané 2% môže použiť RS pri GSA na materiálne a technické vybavenie školy, podporu žiackych a školských aktivít a na rozvoj spoločenstva GSA. O použití prostriedkov rozhoduje Rodičovské spoločenstvo pri GSA.

• Jazykové olympiády a GSA

Nádhernými výsledkami sa skončilo účinkovanie našich žiakov na jazykových olympiádach. V tomto týždni boli naši žiaci na okresnom kole Anglickej olympiády. V kategórii ZŠ nás reprezentoval Maroš Koreňovský, ktorý získal 2. miesto. V kategórii SŠ nás v dvoch kategóriách reprezentovali dve žiačky a obe svoje kategórie vyhrali a postúpili do krajského kola. Srdečne blahoželáme Eme Barbore Semanovej a Laure Kútnikovej!!!!!

• NOC OSCAROV - žiacky ples

Milí žiaci, srdečne vás pozývame na žiacky ples s témou NOC OSCAROV.

Ples sa uskutoční 6. februára vo Veľkej Dvorane KDAH a je určený len žiakom Gymnázia sv. Andreja.

• ABSOLVENTSKÝ PLES

Milí absolventi, rodičia, priatelia GSA

Srdečne vás pozývame 3.februára 2018 na Absolventský ples Gymnázia sv. Andreja, ktorý bude vo Veľkej Dvorane Kultúrneho domu Andreja Hlinku v Ružomberku.

Oproti minulému roku sa navýšila kapacita dostupných miest a preto ostali ešte nejaké voľné miesta. Chceli by Vás týmto poprosiť, aby ste pozvali Vašich známych a prežili spolu pekný večer v dobrej spoločnosti priateľov a sympatizantov nášho gymnázia.

• Lyžiarsky kurz - DONOVALY
      • Robotika a šport - Trenčiansky robotický deň 2018